Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Modelleri

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas Set Tabloları

İç mekan dekorasyonunda bütünlük sağlamak ve her alanın verimli kullanımı için duvar dekorasyonu oldukça önemlidir. Boş kalan duvarları değerlendirmenin birçok yolu olsa da tarzınıza uygun bir stil oluşturmak ve mekanı görsel anlamda zenginleştirmek için en güzel yol tablolar diyebiliriz. Tabii ki her durumda olduğu gibi tablo seçerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Şimdi gelin bu unsurlara kısaca bir göz atalım. Tablolar; kullanıldıkları alanlar, yapım teknikleri ve malzemelerine göre farklılık gösterir. Kullanılan farklı teknik ve malzemeler, farklı yaşam alanlarına alternatif olacak şekilde dizayn edilir. Örneğin; dekore edilen alanda doğallık ön planda ise ahşap tablolar kullanabilir, klasik tarzda ise kanvas tablodan yararlanabilirsiniz. Set tabloları seçiminde dikkat etmeniz gereken ana unsurlar ise şu şekilde:

Renk: Renk, bütünlük ve farklılık açısından en önemli estetik unsur diyebiliriz. Kişiye özel tablo seçerken ya da evinizi dekore ederken dikkat edilmesi gereken konu sadece renklerin uyumu değil, aslında ahengi sağlamaktır. Bu nedenle kişisel zevklerinizi ön plana çıkaran zıt renkler, canlı dokunuşlar ya da dinlendirici tonlar ortamın havasına farklılık katabilirsiniz.

Boyut: Kanvas tablo seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu boyutudur. Şık bir görüntü yakalamak için seçeceğiniz kanvas tablonun koyacağınız yerle orantılı olması gerekir. Bu nedenle kanvas tabloları asacağınız alanı kafanızda netleştirdikten sonra o alana en uygun boyutları kullanmanız gerekir. Boyutla ilgili birkaç küçük tüyo; kanepe ya da yatak üzerine asılacak olan kanvas tablo, kanepe veya yatağın genişliğinin üçte ikisi kadar olmalıdır. Bu durumu kıracak farklı dizaynlar olsa da ana kural bu şekildedir. Kanvas set tabloları bu kurala en uyacak tablo çeşitlerinden birisidir.

Kontrast: Yaşam alanlarını farklılaştırmak ve ortamın enerjisini yukarı çekmek adına kontrast oldukça önemlidir. Bu nedenle farklı tarzlar ve dönemlere ait eserler bir arada çok başka bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlayabilir. Aynı mekanda birlikte kullanılan eski ve yeni parçalar ile hayal gücünüzü birleştirerek farklılıktan doğan güzelliği evinizde yansıtabilirsiniz. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve zıtlıktan bütünlüğe ulaşın.

Merhaba!

WhatsApp'tan sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize info@uygunabuldum.com adresinden bir e-posta gönderin.

Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
+905421305757
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
×
Size nasıl yardım edebilirim?

Filtrele

Toplam Listelenen "0 Ürün"

Tablo Modeli

Çerceve Renkleri